Respublikinis ikimokyklinių įstaigų Trikrepšio festivalis.
2018-04-03
Respublikinis ikimokyklinių įstaigų Trikrepšio festivalis.

Kovo 12 d. vyko Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti, respublikinis ikimokyklinių įstaigų Trikrepšio festivalis.

Gražina Sidabrienė, neformaliojo ugdymo (kūno kultūros) mokytoja atsižvelgdama į ugdytinių pajėgumą, parengė trikrepšio užduotis ir organizavo trikrepšio turnyrą.

Tikslas: perteikti vaikams pergalės už Lietuvą dvasią ,,kovojant“ trikrepšio aikštėse, suburti Lietuvos ikimokyklinių įstaigų bendruomenes į masinį trikrepšio žaidimą.

Festivalio metu pedagogai skatinami dalintis suklaupta patirtimi integruojant trikrepšį į vaikų judriąją veiklą, skiepyti vaikams patriotiškumo jausmą siejant jį su pergalėmis sporte. Vaikai skatinami kovoti garbingai.

Priešmokyklinių grupių ugdytiniai Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dieną paminėti žaidė trikrepšį.

Trikrepšio varžybas pradėjo tautiniais drabužiais pasipuošę ugdytiniai, jie šoko  lietuvių liaudies šokius: ,,Trepsiukas“,  ,,Pliauškutis“, ugdytiniai  atliko estafečių  užduotis,  iš raudonų, geltonų, žalių  spalvų balionų sukūrė trispalvę.

Tai vienas iš masiškiausių RIUKKPA inicijuotų renginių.

Priedai: