Rytmetis „Paukščiai sugrįžta“, skirtas Žemės dienai
2018-04-03
Rytmetis „Paukščiai sugrįžta“, skirtas Žemės dienai

Kovo 14 d. vyko rytmetis „Paukščiai sugrįžta“, skirtas Žemės dienai

Vedančiosios auklėtojos: Rima  ,,Varna“ pristatė draugus ,,Žvirblius“ , Virginija, ,Šarka“  kvietė bendrai paukščiams dainuoti dainą ,,Sužaliavo pievos  ir laukai“.

Vedančiosios domėjosi, kokie paukščiai sugrįžo iš šiltųjų kraštų? Išgirdo vaikų ,,paukščių“ pamėgdžiojimus: Varnėnų (,,Meškučių“ gr.), Pempių (,,Pingvinų“ gr.), Gandrų (,,Vėžliukų“ gr.). Ankstyvojo amžiaus vaikai ,,Ančiukai“ kvietė visus šokti ,,Ančiukų šokį“ .

Sugrįžę paukščiai -  pavasarį sveikino daina ,,Pam pam puri“.

Vaikai žiūrėjo video ,,Varna ir sūris“. Filmuke vaikai pastebėjo, jog varna skraidė medyje nuo vienos medžio šakos ant kitos. Taigi, pasiūlė vedančiosios tęsti vaikams darbą ,,grupelėse“. Plakatai, kuriuose nupiešti medžiai. Idėja – grupėse nuspalvintus paukščius ,,tupdyti“  ant medžio.

Aprašė:

Ikimokyklinio ugdymo pedagogės: