2024-04-15

Linksmieji čiauškučiai

Kauno lopšelyje-darželyje „Vėrinėlis“  š.m. balandžio 2 dieną vyko estafečių diena „Linksmieji čiauškučiai.“ Renginyje dalyvavo 3 priešmokyklinių grupių ugdytiniai ir jų mokytojai. Vaikai buvo suskirstyti į 3 komandas pagal grupes, atliko įvairių judesio ir kalbos ugdymo užduočių:

• Apibėgo bokštelius lazdele stumdami žymelį (kepurėlę). Atliko užduotį su kamuoliu: peršoko per barjerą, prarideno kamuolį pro barjerą, peršoko barjerą, apibėgo bokštelį. Atliko draugystę stiprinančią užduotį.
  • Atliko žodyno plėtimo ir garsinės analizės užduočių. Galvojo įvairių gyvūnų, augalų, žaislų, indų, baldų, transporto priemonių pavadinimų, nustatė žodžių pirmąjį garsą, rašė pirmąją žodžio raidę smėlio dėžutėse.

Estafetės ugdė vaikų kalbą, fizinį aktyvumą, motoriką, mokė bendradarbiauti, suteikė daug džiugių emocijų.

„LTMŽ 2024 II etapas“

„LTMŽ 2024 II etapas“ 2024-04-11

Lietuvos mažųjų žaidynės – didžiausias savo kategorijoje, visą Lietuvą apimantis, vaikus, pedagogus, ugdymo įstaigų administracijos darbuotojus bei tėvus įtraukiantis projektas. Pagrindinis jo tikslas – padėti ikimokyklinio ugdymo vaikams suprasti ir pajusti fizinio aktyvumo teikiamą džiaugsmą. Projektą globoja pirmoji ponia Diana Nausėdienė.

Specialios užduotys yra skirtos visapusiškam vaikų fizinių savybių lavinimui. Žaidynių dalyviai bėgioja, šuoliuoja, laipioja, mėto, treniruoja pusiausvyrą ir žaidžia žaidimus, lavinančius skirtingus judesius.

Mokytoja Gražina Sidabrienė