Meninis ugdymas - muzika

3. 7.30-13.00
4. 14.30-18.30
5. 8.00-13.00

Muzikos pedagogė darželyje sudaro sėkmingą vaikams pateikiamos medžiagos išmokimą lemiančias salygas:

• Visų pedagoginių priemonių sistemingumas, jų individualizavimas ir normavimas;
  • Muzikinės veiklos organizavimas įvairiomis formomis, sudarant galimybę išreikšti save pagal išgales;
  • Muzikos repertuaras vertingas meniniu, tautiniu, doroviniu požiūriu bei suvokiamas ir tinkamas atlikti ikimokyklinio amžiaus vaikams;
  • Kūrybiškumas, demokratiškumas, humaniškumas;
  • Patrauklumas, vaizdumas;
  • Atitikimas psichofiziniams kiekvienos vaikų amžiaus grupės ypatumams.

Muzikinio ugdymo tikslai:

• Žadinti vaiko domėjimąsi muzika;
  • Ugdyti muzikinius gabumus;
  • Suteikti muzikinių estetinių žinių;
  • Lavinti muzikinius įgūdžius.

Muzikos pedagogė naudoja įvairias vaikų muzikinės veiklos organizavimo formas:

• Užsiėmimus vaikams pagal amžiaus grupes ( salėje, grupėse);
  • Šventes ir  vakarones;
  • Muzikos integravimą į kitą vaikų veiklą ;
  • Individualų muzikinį ugdymą ( gabesniems vaikams).

Muzikos pedagogė organizuoja daugelį darželio renginių. Dalyvavimas įvairiuose renginiuose, konkursuose, projektuose, leidžia atsiskleisti vaikų gebėjimams, suteikia daug teigiamų emocijų, ugdo artistiškumą, kūrybiškumą.

“Bitučių” grupės vaikai dalyvavo Kauno miesto ir Kauno rajono ikimokyklinio ugdymo įstaigų projekte “Meilė Tėvynei mažoj širdelėj – 2021”. Skirtam paminėti Kovo 11-ąją – Lietuvos Nepriklausomybės dieną.

Vaikai atliko D. Balčiūnaitės dainą “Liūdnas kurmiukas”. Vaikus projektui parengė meninio ugdymo (muzikos) mokytoja Violeta Viknienė.